Klienditugi

Klienditugi

Vihjed ja näpunäited Zippo tulemasina hooldamiseks.

 

Messingtulemasinad.

 

Mis aitab minu messingust tulemasina tuhmumise vastu?

Igal Zippo messingust tulemasinal on peal õhukene kaitsekiht, et ennetada tuhmumist enne kasutamist. Kasutamisel see kaitsekiht kulub.

Kuidas oma Zippo messingtulemasinat hooldada ?

Kõrgläikega tulemasin: kasutage messingpinna poleerimisvahendeid.

Matistatud pinnaga tulemasin: Puhastage õrnalt mitmeotstarbelise puhastuslapiga, näiteks Scotch-Brite™ Medium-Duty Scrubbing Sponge. Ärge palun kasutage metalli jaoks mõeldud tugevamaid puhastuslappe. Hõõruge ettevaatlikult, et mitte rikkuda tulemasina viimistlust.

Kuidas puhastada lasergraveeritud messingust tulemasinat?

Lasergraveerimine paljastab messingpinna, mis võib tuhmuda. See on messingmaterjali normaalne omadus.  Messingpinna puhastamisel soovitame kasutada pehmet riiet ja messingpinna puhastusvahendit.

Antiikviimistlusega tulemasinad.

Kas antiikkviimistlus võib maha kuluda?

Antiikviimistlusega tulemasinatel on unikaalne lõppviimistlus, mis annab tulemasinale nostalgilise aja poolt kulunud välimuse. See viimistlus ei ole igavene ning hakkab kasutades kuluma.

Viimistluse kulumist soodustab kokkupuutumine alkoholi või tulemasina bensiiniga. Tulemasinat täites püüdke vältida tulemasina bensiini sattumist väliskorpusele.

 

Kuldsed tulemasinad

 

Kuidas hoolitseda Zippo kuldse tulemasinate eest?

Puhastage õrnalt pehme riide ja vee või Zippo tulemasina bensiiniga. Ärge kasutage abrassiivseid materjale.

 

Piibutulemasinad

 

Miks on piibutulemasin nii unikaalne?

Zippo piibutulemasina põlemiskamber sulgeb leegi metallkorpusesse, lubades ilma piibukorpust vigastamata tõmmata leegi otse piipu. Piibutulemasina sisu sobib igasse standard Zippo tuulekindlasse tulemasinasse (v.a. kitsa tulemasina sisu).

 

Kuidas eemaldada põlemiskambri kaant?

Hoolduseks on võimalik eemaldada põlemiskambri kaant. Eemaldamiseks hoidke kinni mõlemast kaane otsast ja tõstke see üles.

Lisaküsimuste puhul võtke palun meiega ühendust.