Klienditugi

Tellimine ja Privaatsus

Tellimine

Valige välja sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu ja koguseid saate vajadusel hiljem muuta. Kõik laos olevad tooted väljastatakse kliendile 2-3 tööpäeva jooksul, „Hetkel otsas/Tellimisel“ olevate toodete tarneaeg on kuni 2 kuud. Kõik Zippo.ee lehel olevate toodete hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Tellimuse esitamine

Peale ostukorvi lisamist, kontrollige „Esita Tellimus“ lehel, et Teie andmed on korrektsed ja esitage tellimus. Arve kaupade eest tasumiseks saadetakse Teile e-mailile. Peale ettemaksuarve laekumist saadetakse kaup 2-3 tööpäeva jooksul kulleriga kliendi poolt soovitud asukohta (Eesti riigi piires). Kõikidele tellimustele lisandub kulleritasu € 6.- NB! Me ei saada Zippo.ee lehel olevaid tooteid väljaspoole Eesti riigi piire.

Garantii ja tagastamine

Zippo tulemasinatele kehtib eluaegne garantii, Zippo MPL ja OUL – 3 aastat, kätesoojendajatel ja tulesüütajatel– 2 aastat. Kõikide toodete garantiiaeg hakkab kehtima kauba kättesaamise kuupäevast, selleks hoidke alles ka paki kättesaamisel kulleri kinnitus. Juhul kui see on kadunud, loetakse garantiiaja alguseks väljastatud arve. Juhul, kui Te ei ole rahul ostetud tootega, on Teil õigus see tagastada või vahetada 14 päeva jooksul. Tagastatud toode peab olema uus, puhas, kasutamata ja orginaalpakendis. Tooted, mida on kasutatud või mida on kahjustatud kliendi poolt või millel puudub orginaalpakend, tagastamisele ei kuulu.

Värvide taasesitus

Oleme teinud kõik endast oleneva, et tagada piltide ja toodete värvide esitluse võimalikult täpseks, siiski võib esineda väikeseid erinevusi pildi ja reaalse toote vahel.

Autoriõigus ja kaitse

Zippo.ee kõik õigused kaitstud. Mis tahes selle lehel oleva materjali kopeerimine, printimine, allalaadimine kommertseesmärgil on keelatud.

Privaatsus ja andmekaitse

Zippo.ee külastamise ja ostude sooritamisel sisestatud isikuandmedid käsitletakse konfidentsiaalse ja privaatse infona ega avaldata kolmandatele osapooltele v.a. seadusega ettenähtud juhtudel. Zippo.ee küsib ainult andmeid, mis on vaja Teie tellimuse täitmiseks ja kulleriga kohaletoimetamiseks.